Členstvo

Vážení priatelia a milovníci stredoveku,

sme na seba veľmi hrdí, že sme tento rok v auguste dokázali úspešne úspešne zorganizovať prvý ročník Festivalu Stredovek.sk a ešte viac sme hrdí, že ste nás v takom hojnom počte prišli podporiť a vychutnať si tento historický zážitok spolu s nami. Veľmi si vážime, že ste prišli aj so svojimi deťmi a ešte raz nám v mene tých našich ďakujeme. Festival Stredovek.sk je a bude rodinné historické podujatie.

V týchto jesenných dňoch, sme už začali naplno pripravovať druhý ročník Festivalu Stredovek.sk, ktorý bude ešte väčší, lepší a úžasnejší. Vždy však pokojný, plný lásky a skutočnej stredovekej atmosféry. Veď viete, naše heslo je: Aby história žila, učila a bavila. 😉

V súvislosti s tým začíname oslovovať nových partnerov a podporovateľov, nakoľko organizovanie takto veľkého podujatia je v podstatnej miere veľká finančná záťaž a nakoľko to všetko pripravujeme ako občianske združenie, rozhodli sme sa požiadať o podporu práve vás. Našich fanúšikov, priateľov, kamarátov, známych a všetkých vás, ktorí milujete históriu a páči sa vám čo pre vás robíme.

Budeme veľmi radi, keď prijmete naše pozvanie a stanete sa členmi nášho občianskeho združenia STREDOVEK.SK.

Čo musím urobiť aby som sa stal členom združenia?

Krok 1.

Vyplniť prihlasovací formulár.

Krok 2.

Uhradiť ročný členský príspevok, ktorý je vo výške 50€. Tieto finančné prostriedky nám veľmi pomôžu vykonávať činnosť a aktivity smerujúce k cieľom nášho občianskeho združenia.

Naše číslo účtu / IBAN: SK2583300000002901756680

Variabilný symbol: dátum tvojho narodenia (nie rodné číslo)

Poznámka pre prijímateľa: tvoje meno a priezvisko

Krok 3.

Milovať históriu, mať rád pokojnú atmosféru, všetky bytosti na tejto planéte a samozrejme Festival Stredovek.sk.

Po prijatí Tvojej prihlášky a uhradení členského poplatku Ti od nás na adresu, ktorú si uviedol príde dokument, v ktorom Ti oficiálne potvrdíme, že si sa stal členom občianskeho združenia STREDOVEK.SK.

Čo získam členstvom v združení STREDOVEK.SK?

Odoslaním vyplnenej prihlášky a úhradou členského príspevku sa automaticky stávaš na nasledujúce ročné obdobie platným členom občianskeho združenia STREDOVEK.SK a k tomu okrem úžasného pocitu, že si súčasťou krásnej a dobrej ľudskej činnosti získavaš vstupenku na Festival Stredovek.sk a rozhodne Ťa neminie ani pozornosť, ktorú si pre všetkých členov na festivale pripravujeme. Zároveň sa môžeš stať súčasťou organizačného tímu tohto krásneho podujatia, ktoré sa uskutoční 11. – 13. augusta 2023. A v neposlednom rade môžeš každý večer zaspávať s pocitom, že aj ty pomáhaš udržiavať historické zvyky a pamiatky na Slovensku. Pretože časť finančných prostriedkov z predaja vstupeniek poskytneme obci Bzovík pre zachovanie ich nádhernej pevnosti, kde sa naše a teraz už aj Tvoje podujatie uskutočňuje. Taktiež chceme prispievať skupinám, ktoré svojou odhodlanou aktivitou dokonale zachovávajú zvyky, remeslá, odevy, správanie našich predkov z dôb dávno minulých.

Tešíme sa na Teba a na to, že sa vidíme na našom prvom oficiálnom členskom zasadnutí v obci Bzovík už v auguste budúceho roka.

Stanovy OZ STREDOVEK.SK si môžeš prečítať tu.