Festival STREDOVEK.SK bude!

Na začiatku roka sme si hovorili, že tento rok budeme mať počas leta veľa festivalovej konkurencie. Dokonca jeden z veľkých hudobných festivalov mal byť presne v rovnakom termíne. Dnes je nám však jasné, že budeme jedným z mála letných podujatí, ktoré vlastne tento rok budú. A aj to je dôvod prečo sme sa rozhodli prvý ročník Festivalu STREDOVEK.SK usporiadať.

Sme presvedčení, že si ako spoločnosť po tejto karanténnej dobe, zaslúžime aj trochu radosti z kultúry a vzájomného stretnutia.

Vláda SR rozhodla, že od 1.7.2020 do konca tohto roka sa budú môcť organizovať len podujatia do 1000 návštevníkov. Toto nariadenie nám samozrejme komplikuje pokryť všetky náklady, ktoré nám pri organizácii letného podujatia vzniknú.

Pre všetkých bude ONLINE

Rozhodli sme sa preto, že program Festivalu STREDOVEK.SK vám všetkým poskytneme ONLINE. Počas celodenného priameho prenosu nás budete môcť podporiť zaslaním finančných darov či už na účet alebo prostredníctvom SMS. Podporiť nás samozrejme môžete už teraz. Viac o tom ako nás podporiť sa dočítate tu.

Takto dokážeme umožniť tisíckam z vás vidieť stredoveký program, ktorý pre vás máme nachystaný a zároveň tak vám a vašim deťom spríjemníme letnú sobotu. Je totiž veľmi reálne, že všetci budeme dovolenkovať doma 😉

1000 ľudí privítame osobne

Tisíc z vás si bude môcť prísť tento stredoveký zážitok pozrieť osobne priamo do krásneho prostredia opevneného kláštora obce Bzovík. Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz na www.predpredaj.sk

Prejsť na začiatok