Blog

My sme pripravení, je to na vás vážení priatelia a milovníci stredoveku!

Vážení priatelia a milovníci stredoveku,

prípravy prvého ročníka nášho Festivalu Stredovek.sk sa blížia do finále. Keď sme vám prvý krát oznámili, že pre vás tento festival pripravujeme, netušili sme, že nás hneď v úvode na niekoľko mesiacov zastaví karanténa a opatrenia súvisiace s koronou. No hneď ako to bolo možné sme si situáciu zvážili a rozhodli sa, že festival uskutočníme. Aby tento rok nebol len o rušení podujatí. Najmä nie tých, kde sú vítané aj naše deti. Počas ostatných dvoch mesiacov sme boli často ako na vážkach, hlavne vtedy, keď sa Vláda SR vyjadrovala k opatreniam obmedzujúcim kultúrne podujatia. Tie sa však len zlepšovali. A dnes už vieme, že vás priamo na festivale budeme môcť naraz privítať viac ako tisíc. A to nás teší!

Zároveň sme nesmierne vďační všetkým našim partnerom, ktorí sa rozhodli podporiť náš festival odohrávajúci sa v nádhernom prostredí Opevneného kláštora obce Bzovík. A naša vďačnosť patrí hlavne vám našim fanúšikom – stredovekým priateľom, ktorí nás sledujete, zdieľate a podporujete. Je krásne pred prvým ročníkom vidieť, že vás náš festival zaujal a chystáte sa ho navštíviť v takom množstve. A hoci rozumieme tomu, že mnohí z vás nechávajú nákup vstupeniek na posledné dni pred festivalom alebo až v deň podujatia

Chceme vás však v tejto chvíli, jedenásť dní pred festivalom, požiadať o jednu pre vás malú, no pre nás obrovskú vec.

Ak sa naozaj aj so svojou rodinou či samostatne chystáte navštíviť 7. a 8. augusta 2020 Festival Stredovek.sk, kúpte si vstupenky už teraz v predpredaji.

Prečo je to pre nás dôležité?

Pretože nám tým poskytnete neuveriteľne silnú podporu, ktorú práve v tomto období najviac potrebujeme. A zároveň v pravú chvíľu podporíte Festival Stredovek.sk, ktorý pre vás ako občianske združenie pripravujeme. Naše motto je – aby história žila, učila a bavila.

Vstupenky na POLEMIC │ 7. august 2020 │ kúpite tu

Vstupenky na stredoveký program │ 8. august 2020 │ kúpite tu

Program Festivalu Stredovek.sk nájdete tu.

Pridajte sa a pozvite svojich priateľov do facebookovej udalosti

Ďakujeme a tešíme sa na vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *