O úvod Festivalu Stredovek.sk sa postará POLEMIC

Vážení priatelia a milovníci stredoveku,

už niekoľko týždňov vás informujeme o tom, že sa 8. augusta 2020 (sobota) vidíme na Festivale Stredovek.sk v obci Bzovík. Počas tohto letného dňa budete môcť zažiť neopakovateľnú stredovekú atmosféru v okolí nádherného opevnenia kláštora z 12. storočia. Program nájdete tu.

A teraz k tej ďalšej dôležitej udalosti!

Ako iste viete, Vláda SR svojím nariadením obmedzila počet divákov na kultúrnych podujatiach na tisíc. Náklady, ktoré však z prípravou festivalu, vrátane historického programu máme, musíme nejako pokryť. A okrem toho, že nás môžete podporiť ľubovoľným finančným darom, sme sa rozhodli usporiadať pred festivalom koncert. Aby sme tak mohli počas dvoch dní, privítať dve tisíc ľudí.

Túto myšlienku máme v hlavách už niekoľko dní a oslovili sme ňou aj kapelu POLEMIC, ktorá si dokonca kvôli tomu preložila svoj pôvodný koncert a príde 7. 8. 2020 zahrať k hradbám opevnenia na Bzovík. Túto udalosť sme nazvali Festival Stredovek.sk – ÚVOD.

Veľmi sa tešíme, že sa spolu s vami zabavíme na hitoch tejto skvelej slovenskej skupiny a ešte viac sa tešíme, že sme znova o krok bližšie k tomu aby sa Festival Stredovek.sk naozaj mohol uskutočniť. Pretože hudobné skupiny, ktoré nám budú hrať v sobotu nás svojou tvorbou doslova prenesú do stredoveku a na to sa tešíme ešte viac.

Veríme, že vás táto správa teší tak ako nás a vedzte, že v tejto dobe nie je pre organizátorov kultúrnych podujatí, vrátane nás, nič jednoduché. Ba dokonca by sa dalo povedať, že situácia je


Aj vďaka vašej podpore a našim partnerom to však určite zvládneme!

Ďakujeme a vidíme sa 7. a 8. augusta 2020 v obci Bzovík.

Občianske združenie STREDOVEK.SK

Prejsť na začiatok