Blog

Oficiálne stanovisko obce Bzovík k zrušeniu Festivalu Stredovek.sk

Vážení priatelia a milovníci stredoveku,

ako viete, včera sme vás informovali o smutnej správe, že prvý ročník nášho Festivalu Stredovek.sk, ktorý sa mal konať 7. – 8. augusta 2020 v obci Bzovík sa ruší. Ten článok si prečítalo už viac ako dve tisíc ľudí a mnohí z nich nám vyjadrujete podporu a držíte nám palce pri ďalšom podujatí. Sme vám za to nesmierne vďační aj preto sme vás dnes informovali o tom, že Festival Stredovek.sk urobíme v roku 2021 a ešte lepší, ako sme ho mali naplánovaný teraz. A vy, ktorý ste mali byť súčasťou budúco víkendovej udalosti, viete, že sme mali pripravený skutočne nádherný stredoveký program. Taktiež nám vyjadrujete podporu v tom, že mnohí nechcete vrátiť platby, ktoré ste nám poskytli a nesmierne nás teší, že si mnohí nebudete žiadať vrátiť vstupné za vstupenky, pretože tieto budú platiť aj na budúci rok. O tom v akom termíne a na akom mieste festival bude, vás budeme informovať v budúcom týždni. Opäť jednáme z obcou Bzovík, ktorá nám je napriek tomu, že nám prvú udalosť zrušili, stále naklonená a tomu sme radi. Ten priestor sme si pre naše podujatie a zároveň aj pre vás, nevybrali náhodou.

Nech sa páči, nižšie uverejňujeme oficiálne stanovisko obce, ku zrušeniu Festivalu Stredovek.sk 2020.

Sledujte naše profily na sociálnych sieťach a túto webstránku, v najbližších dňoch vás budeme o všetko informovať.

Pre všetkých z vás, ktorí nás chcete aj napriek neúspechu, ktorí sme si nezavinili, podporiť, môžete tak urobiť na náš transparentný účet číslo:

SK5983300000002101820154

Alebo môžete poslať SMS s textom DESIATOK na číslo 8877 a podporíte nás sumou 2€ za každú SMS.

ĎAKUJEME KAŽDÉMU JEDNÉMU Z VÁS!

Predvčerom sme pre vás pripravili možnosť zapojiť sa do našej TOMBOLY prostredníctvom online nákupu vstupeniek. Táto zostáva aktívna a žrebovanie prebehne podľa plánu, akurát to nebude na Festiavale Stredovek.sk. Ďakujeme, že nás aj týmto spôsobom podporíte a možno práve vy vyhráte niektorú z našich cien. Viac o tombole sa dočítate tu.

ĎAKUJEME NAŠIM PARTNEROM!

(1) komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.