Program Festivalu STREDOVEK.SK vs COVID 19

Na začiatku roka sme sa pripravovali na to, že prvý ročník nášho festivalu bude v konkurencii veľkých podujatí. Dnes sme radi, že vôbec budeme a zdá sa, že jedným z mála letných podujatí. Rozhodli sme sa, že náš festival usporiadame, aby tento rok nebol len o rušení kultúrnych podujatí.

Na základe nariadenia Vlády SR sme festival aj jeho program prispôsobili aktuálnemu stavu. Priamo do areálu festivalu budeme môcť vpustiť len 1000 návštevníkov. Avšak pre vás ostatných, ktorí sa na festival nedostanete alebo ani nebudete môcť prísť prinesieme celodenný ONLINE prenos celého programu. Budeme sa teda vám a vašim deťom snažiť stredovekú atmosféru z nádherného prostredia obce Bzovík, sprostredkovať cez obrazovky.

Na základe opatrení v súvislosti s COVID 19 musíme náš program prispôsobiť a v tejto súvislosti vás chceme informovať, že hoci naša spolupráca s televíziou JOJ pokračuje a veľmi nám mediálne pomáhajú, herci zo seriálu SLOVANIA sa osobne nebudú môcť zúčastniť. Nájdeme však spôsob ako vám ich reakcie alebo zážitky z natáčania tohto seriálu sprostredkujeme.

Pripravujeme však pre vás čo najpestrejší stredoveký program a priestor, v ktorom s vami budeme veľmi radi tráviť tento krásny letný deň. 🙂

Tešíme sa na tisíc z vás, ktorí si stredoveký program prídu pozrieť osobne a na tisíce z vás, ktorí nás budú sledovať z pohodlia svojich domovov alebo z práce.

😉

Občianske združenie STREDOVEK.SK

Prejsť na začiatok